Onion Ring Heroes

Cibuľové krúžky
sú naši

Heroes

Vytvorte nové možnosti na jedálnom lístku a generujte vyššie príjmy vďaka tejto jednoduchej, univerzálnej prísade, ktorá rozžiari nielen váš jedálny lístok, ale tiež tváre zákazníkov. Nechajte ich predviesť svoje superschopnosti a sledujte výsledky.

 • Keď sa ľudia stretnú na oslave, vždy je to ideálny čas na alternatívne neformálne chuťovky z jedálneho lístka.
 • Táto chutná americká klasika určite uspokojí chuťové poháriky vašich hostí.
 • Z mrazničky priamo do fritézy
  – nie je potrebná žiadna špeciálna príprava
 • Pripravíte ich rýchlo za 2 1/2 min.
 • Jednoduché dávkovanie porcií
 • Buďte hraví a kreatívni, využite ich celodennú univerzálnosť a použite ich ako chuťovky, prílohy, súčasť obložených tanierov a suroviny do hamburgerov.
 • Najvyššia kvalita prináša vždy ideálnu konzistentnosť, ktorú zákazníci jednoducho milujú
 • Vysoká odolnosť – záruka, že „nepohoríte“
 • Malé predjedlá a chuťovky k nápojom patria k najziskovejším položkám jedálneho lístka. Nebojte sa vysokej marže a získajte primeraný podiel na zisku s malými obmenami hlavných položiek na jedálnom lístku.

Alternatívne prílohy

Prečo si ich zamilujete

Zaostrené na prílohu. Veľké zásahy do jedálneho lístka so sebou vždy prinášajú veľké výzvy. Niekedy však stačí zopár malých zmien a výsledky sa dostavia okamžite. Ako alternatívnu prílohu pridajte 3 alebo 4 zlatisté krúžky a dajte svojim zákazníkom príležitosť prispôsobiť si objednávku výmenou za malé navýšenie ceny.

Suroviny do hamburgerov

Prečo si ich zamilujete

Hamburgery sa stali stálicami jedálnych lístkov. Ak chcete zvýšiť ich atraktívnosť, stačí pri príprave použiť 2 cibuľové krúžky. Táto ďalšia chrumkavá vrstva pridá hamburgeru textúru aj objem a zlepší celkové vnímanie jedla.

Ideálne k nápojom

Prečo si ich zamilujete

Chuťovky počas „happy hour“. Ak chcete, aby si hostia objednali viac nápojov a pobudli vo vašom podniku dlhšie, prečo im neponúknuť zaujímavejšie chuťovky počas „happy hour“, pri ktorých máte väčšiu maržu ako pri bežných lupienkoch alebo orieškoch? Cibuľové krúžky sú ideálne k nápojom: horúce, chrumkavé, každému chutia a sú jednoznačným favoritom, ktorý vám pomôže zlepšiť predaj nápojov a zvýšiť tržby!

Obložené taniere

Prečo si ich zamilujete

Naša kultúra stolovania sa v posledných rokoch výrazne zmenila. Dnes sú oveľa obľúbenejšie menej formálne alternatívy stolovania. Rozšírte svoj jedálny lístok o nové jedlá, ktoré si zákazníci môžu vychutnať spoločne. Vaša prevádzka bude vďaka tomu aj naďalej štýlová a atraktívna. Spojte to s najobľúbenejšou americkou chuťovkou a umožníte zrod hrdinu na jedálnom lístku, ktorý vám prinesie vynikajúce zisky.

ZISTITE, AKÝ DODATOČNÝ ZISK MÔŽETE DOSIAHNUŤ,
pomocou našej kalkulačky výnosov: