SUPER TRENDOVÁ CHUŤ!

Chuť, ktorú zákazníci už poznajú a milujú, tentoraz v menšom a zábavnom formáte. Mini Onion Rings zákazníci zaručene zaujmú.

SUPER PRAKTICKÉ A VHODNÉ NA AKÝKOĽVEK JEDÁLNY LÍSTOK

Kreativite sa medze nekladú. Malé cibuľové krúžky sú mimoriadne praktické, preto ich môžete použiť pri akejkoľvek príležitosti: ako chuťovku, prílohu, na obložený tanier alebo napríklad ako surovinu do hamburgerov – Mini Onion Rings vždy nájdu spôsob, ako pozdvihnúť jedálny lístok na novú úroveň.

SUPER KONZISTENTNÉ

Malé cibuľové krúžky prvotriednej kvality sú zárukou maximálnej konzistentnosti, aby si ich zákazníci mohli vychutnať vždy rovnako.

IDEÁLNE NA DONÁŠKU

Vďaka výnimočnému obalu zostávajú malé cibuľové krúžky horúce a chrumkavé dlhšie – sú preto ideálne na donášku a so sebou!

SUPER ZISKOVÉ

Malé predjedlá, obložené taniere a chuťovky k nápojom patria k najziskovejším položkám na jedálnom lístku. Nebojte sa vysokej marže a získajte primeraný podiel na zisku s malými obmenami hlavných položiek na jedálnom lístku.

Mini Onion Rings

Mini Onion Rings sú vhodné na akýkoľvek jedálny lístok, či už ako chuťovka, na obložený tanier, ako príloha alebo surovina do hamburgerov. Prekvapte zákazníkov niečím novým!

MALÉ ROZMERY, ALE VEĽKÉ ZISKY!

Malé predjedlá, obložené taniere a chuťovky k nápojom patria k najziskovejším položkám na jedálnom lístku.

STIAHNITE SI NAŠU BROŽÚRU A ZÍSKAJTE VIAC INFORMÁCIÍ

OBJAVTE SUPERSCHOPNOSTI MALÝCH CIBUĽOVÝCH KRÚŽKOV

Mini Onion Rings sú vhodné na akýkoľvek jedálny lístok, či už ako chuťovka, na obložený tanier, ako príloha alebo surovina do hamburgerov – prekvapte zákazníkov niečím novým!