Chceli by sme vás uistiť, že aj v tejto bezprecedentnej globálnej kríze sektora stravovacích a ubytovacích služieb sme tu stále pre vás a pripravení pomôcť. Ak s donáškou jedál ešte nemáte žiadne skúsenosti, ale aj v prípade, ak ju už máte v ponuke, máme pre vás v rámci riešení McCain Foodservice Solutions pripravené tipy, triky a nápady, ktoré sa našim partnerom pri donáške osvedčili. Naším spoločným cieľom je doručiť spotrebiteľom chutné a chrumkavé hranolčeky bez ohľadu na aktuálnu situáciu.Stravovacie zariadenia v rámci komunity

Zúfalé časy si vyžadujú zúfalé opatrenia

Bary a reštaurácie v celej Európe prichádzajú v tomto náročnom období s inovatívnymi nápadmi, ako doručiť jedlo a alkoholické nápoje ľuďom v karanténe.

Reštaurácie v Paríži idú príkladom, ako sa spájať a spoločne pomáhať komunite – ponúkame niekoľko príkladov na inšpiráciu:

  • ReštauráciaBrutos doručuje svoje pečené kura na bylinkách v donáškových obaloch v spolupráci s neďalekou kaviarňou Broken Biscuits, ktorá k tomu pribalí nespotrebované pečivo, mlieko, cereálie a kávu.

  • ReštauráciaDaroco ponúkla rýchlo sa kaziace výrobky ako mozzarella, cesto, čerstvé cestoviny a mäsové lahôdky miestnym zákazníkom za zvýhodnené ceny.

  • ReštauráciaTen Belles Bread ponúkla kvások pekárom začiatočníkom, ktorí si chceli doma skúsiť ručne zamiesiť svoje vlastné cesto na chlieb v čase, keď sa očakávajú prísnejšie karanténne opatrenia so zákazom vychádzania v noci, ktoré by mal prezident oznámiť v svojom ďalšom príhovore k celému národu v pondelok večer.