VAŠEDonáškové Centrum

Vitajte v profesionálnom donáškovom centre, kde nájdete všetky informácie a produktové riešenia, ktoré potrebujete na to, aby ste svoju donáškovú službu posunuli na vyššiu úroveň.

PREDSTAVUJEME VÁM
Sortiment produktov na donášku

Zabudnite na
rozmočené hranolčeky!

SureCrisp – revolučné hranolčeky na donášku.

Priehľadný obal zaručí, že hranolčeky SureCrisp™ zostanú dlhšie teplé, čo prevádzkovateľom reštaurácií umožní rozšíriť svoju oblasť na donášku a vždy potešiť zákazníkov horúcimi a chrumkavými hranolčekmi.

KLIKNITE SEM PRE
ZOBRAZENIE CELEJ PONUKY
Sure Crisp
Pickers

Ponúknite svojim zákazníkom
vynikajúce chuťovky

Dokonalá doplňujúca príloha.

Výsledky prieskumu potvrdzujú, že donáška predstavuje príležitosť, kedy zákazníci častejšie skúšajú niečo nové. Prílohy predstavujú dokonalú príležitosť zvýšiť zisk, potešiť zákazníkov a navýšiť objednávku, aby získali donášku zadarmo.

KLIKNITE SEM PRE VIAC INFORMÁCIÍ

Ozvláštnite svoj jedálny lístok

Crispers – jedinečné hranolčeky na donášku

Ponúknite svojim zákazníkom niečo nové, aby ste ich zaujali už pri nahliadnutí do jedálneho lístka. Hranolčeky Crispers sú ideálne na donášku a predstavujú zábavnú alternatívu do vašej ponuky, ktorú zákazníci možno ešte nevideli.

VIAC INFORMÁCIÍ
Crispers
Spicy Crispers

NOVINKA
SPICY CRISPERS

PREKVAPTE chuťové poháriky svojich zákazníkov s pikantnými zemiakovými hranolčekmi Spicy Crispers. Jednoduchý a účinný spôsob, ako zvýšiť nadšenie zákazníkov a prémiovosť jedálneho lístka.
Chrumkavé zemiakové hranolčeky v tvare V od spoločnosti McCain s novou mierne pikantnou príchuťou, ktoré zostávajú chrumkavé pri stole v reštaurácii, pri jedle so sebou aj pri donáške. Predstavujú ideálne riešenie, ak chcete zákazníkov potešiť a vytvoriť dojem, že dostávajú niečo výnimočné, prípadne ak majú chuť na malé dobrodružstvo.

VIAC INFORMÁCIÍ

NAJNOVŠIE ODPORÚČANIA PRE DONÁŠKU

Prepracovaná donáška a osobný odber sú mimoriadne dôležité služby, ktoré môžu výrazne zvýšiť váš zisk. Našim cieľom je pomáhať vám od prvého kroku vytvorenia donáškovej služby až po zlepšovanie vašich súčasných služieb, aby sa k vám zákazníci neustále radi vracali. Sledujte naše tipy a odporúčania, aby ste z donáškovej služby vyťažili maximum!
PRIEČINOK IDEÁLNE NA DONÁŠKU

Staňte sa profesionálom v oblasti donášky a osobného odberu – produkty odporúčané na donášku a tipy na obaly na jednom mieste

VIAC INFORMÁCIÍ
Understanding the Link

Aby prevádzkovatelia reštaurácií zvládli donášku bezchybne, pripravili sme pre nich na základe prieskumu šesť „právd“ spoločnosti McCain týkajúcich sa donášky.

VIAC INFORMÁCIÍ
Manage Delivery Costs

Získajte nástroje na prácu so sociálnymi sieťami
a inšpiráciu na komunikáciu so zákazníkmi.

VIAC INFORMÁCIÍ
Manage Delivery Costs

Sme tu, aby sme vám pomohli pochopiť, ako môžete inteligentne riadiť náklady na donášku

VIAC INFORMÁCIÍ
Understanding Delivery

SPRIEVODCA DONÁŠKOU
A OSOBNÝM ODBEROM

Zdokonaľte svoje obaly
Obal na donášku je pre spokojnosť zákazníka takmer rovnako dôležitý ako samotné jedlo v ňom. Prečítajte si nášho sprievodcu a zdokonaľte svoje obaly na donášku.

PREČÍTAJTE SI NAŠE TIPY PRE OBALY